GÜLER DANIŞMANLIK HAKKINDA

Güler Danışmanlık 2003 yılında kuruldu ve o zamandan beri gelişmekte olan bir IT danışmanlık firması oldu. Yıllar boyunca, bir IT danışmanı olarak, küçük ve orta ölçekli şirketlere danışmanlık konusunda uzmanlaşmıştır.

Çalışmaların da Güler Danışmanlık çalışanları kendilerini müşterilerinin isteklerine yönlendirir. Özellikle de bütçelerine. Bilgi teknolojisi, bir süredir her şirketin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu nedenle iyi bir IT danışmanlığı şart, ancak ekonomik olması önemli.

Güler Danışmanlık için müşterilerinin iş sistemlerinin teknik güvenliği önce gelir. Ancak, yalnızca güvenlik değil, aynı zamanda müşterileri ile güvene dayalı bir ilişki de önemlidir. Bu, hassas şirket verilerinin yanı sıra açık ve dürüst iletişim sağlamaktadır. Güler Danışmanlık’ ın şeffaf yönetim anlayışı ile adaletli bir yaklaşım tarzı birlikte çalışmakta olduğu şirketlere güven vermektedir.

Güler Danışmanlık, merkez ofisi frankfurt’ ta bulunan küçük ve orta ölçekli şirketlere kurumsal IT danışmanlığı veren bir Teknoloji şirketidir.

EnglishDeutschTürkçe